کاشت نهال توسط استاندار و مدیران ارشد استان در پارک ۱۲۰۰ هکتاری یزد/میزبانی متفاوت موسسه کوثر با رعایت نکات بهداشتی

▫️به گزارش روابط عمومی موسسه کوثر یزد، آیین روز درختکاری صبح پنجشنبه مورخ پانزدهم اسفندماه، با حضور جمعی از مسئولان ارشد استان در همراهی با محمدعلی طالبی استاندار یزد در پارک ۱۲۰۰ هکتاری منطقه کوه کاسه، به میزبانی موسسه کوثر و اداره کل منابع طبیعی استان یزد برگزار شد.
▫️محمدعلی طالبی در این آیین ضمن تشکر از نقش‌آفرینی افراد در ایجاد پارک ۱۲۰۰ هکتاری در یزد، اظهار کرد: اقدامات مطلوبی برای این مجموعه تفریحی و بوستان سبز با چشم انداز توجه به پایین بودن سرانه فضای سبز و کمبود امکانات تفریحی در زمینه نشاط اجتماعی برای آینده یزد انجام می‌شود.
▫️رئیس هیئت امنای موسسه کوثر یزد با تاکید بر ضرورت همت دستگاه‌ها برای جبران کسری فضای سبز استان، گفت: باید از همه توان و ظرفیت‌های خود برای جبران کسری‌های استان در زمینه فضای سبز استفاده کنیم که البته در این راستا احساس مسئولیتی که دستگاه‌های دولتی و موسسه کوثر ایجاد کرده‎اند، برای آینده استان نوید بخش و نشان دهنده تلاقی همکاری هایی است که در آینده، خود را نشان می‌دهد.
▫️استاندار یزد مجموعه فرهنگی تفریحی گردشگری کاریزلندکوثر را دارای ظرفیت خوبی با نگاه به توسعه و آینده یزد دانست و گفت: این مجموعه علاوه برتامین فضای سبز مورد نیاز یزد، امکانات تفریحی و نشاط بخش را نیز داراست از این رو هر گونه اقدامی که مکمل این فضای سبز و پارک باشد باید در این مکان مستقر شود.
▫️وی از ماندگاری این اماکن برای آیندگان ابراز امیدواری کرد و گفت: با وجود محدودیت‌هایی مانند کمبود منابع آب، نباید طبیعت و درختکاری را از یاد ببریم.
▫️شایان ذکر است در این آیین اقدامات پیشگیرانه متعددی پیرامون عدم شیوع ویروس کرونا اعم از چینش صندلی ها با فاصله مطمئنه، ضدعفونی دائم محیط، ابزارآلات، میز و صندلی توام با توزیع ماسک و دستکش مخصوص صورت پذیرفت که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

🔹روابط عمومی موسسه کوثر یزد
🌐 http://ksr.ir
🆔 @ksr_ir
ℹ️instagram.com/ksr_ir (http://%E2%84%B9%EF%B8%8Finstagram.com/ksr_ir)

[hm_sliders type=”owl_slider” id=”9310″]