مراقبت از باغ در پاییز (بخش اول)

مراقبت از باغ در پاییز. چه چیزی باید در پاییز در باغ انجام شود؟

هر استاد واقعی می داند که باغ در پاییز نیاز زیادی به توجه و مراقبت دارد. کار انجام شده در این ماه ها برای پرورش خاک، غنی سازی زمین با مواد ضروری و حصول اطمینان از حفاظت از گیاهان در زمستان است.

 

شکل گیری طراحی منظره

مراقبت از باغ در پاییز شامل کاشت درختان میوه جوان است. از آنجا که خاک پس از تابستان گرم نیست، ریشه های جوانه های جوان به سرعت در یک مکان جدید ریشه می کند. به خصوص به این دلیل که گیاهان در پاییز انرژی اضافی در رشد برگ ها و تشکیل میوه ها ایجاد نمی کنند. بنابراین، همه قدرت خود را به ریشه ها هدایت می کنند. چه چیزی در پاییز در باغ بکار می رود؟ این برای شماست عملا هیچ گیاه چند ساله ای وجود ندارد که در این زمان آغاز شود. با وجود این که پاییز به عنوان فصل بارانی درنظر گرفته شده است، توصیه می شود که از آبیاری درختان تازه کاشته نادیده نگیرید ، زیرا باد می تواند بیش از حد سریع سطح بالای زمین را خشک کند.

 

بهترین کود

البته، در پاییز، باغ زمان زیادی را می گیرد و خاک و درختان را کشت می کند . شما می توانید کود خود را آماده کنید. بسیاری معتقدند که وظیفه اصلی کار کردن در باغ در پاییز، تمیز کردن برگ های افتاده است. ساکنان تابستانی آنها معمولا به فشرده و سوخته می شوند. این بزرگترین اشتباه است چرا سوختن یا ریختن مواد حیاتی، و سپس به طور جداگانه کود را خرید، اگر آنها را می توان خودتان ساخته شده است؟ ما پیشنهاد می کنیم که شما منطقی رفتار کنید و پول اضافی را صرف نکنید تا باغ در پاییز بارور شود. صبر کنید تا تمام شاخ و برگ فراموش شود، سپس آن را با یک ماشین چمن زنی بچرخانید تا خوب خرد شود. در اطراف هر درخت، با دقت، بدون آسیب رساندن به سیستم ریشه، سوراخ های کوچک ایجاد کنید. متخصصان توصیه می کنند که برگ های خرد شده را در آنها ریخته شوند. همه این ها به سرعت تجزیه می شوند. برگ های کوچک ما به یک افزودنی آلی عالی برای خاک تبدیل می شوند. بنابراین شما ریشه های درختان را برای زمستان درختان را مالچ می کنید. در اینجا یک مزیت سه گانه برای باغ شماست!