دیدگاه بازدید کنندگان

 

 • بازدید نمایندگان بنیاد جهانی انرژی


  موسسه کوثر یزد : برای تاثیر گذارترین و برجسته ترین پروژه سبز و محیط زیستی جهان به شما تبریک می گویم . ما بسیار خوشحالیم که این امکان برای ما ایجاد شد تا امروز از مجتمع فرهنگی ، تفریحی و گردشگری کاریزلند بازدید کنیم. این ایده که تجربه نیاکان شما با فناوریهای جدید و به روز دنیا ترکیب شده است باید در تمام جهان پخش شود و جهانیان از آن آگاه گردند . شاید بنیاد انرژی جهان (بنیاد جهانی انرژی) بتواند این کمک را به شما بکند تا این پروژه منحصر به فرد برای عموم مردم جهان در کل دنیا شناخته شود . ما با شما در تماس خواهیم بود و از ایده ها و برنامه های شما حمایت خواهیم کرد. با بهترین آرزوها و بهترین ها برای شما و همکارانتان – از طرف دوستان اتریشی شما – یزد – ۲۸ / ژوئیه / ۲۰۱۷

 • رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت


  به نام خدا
  الذی علم بالقلم علم الانسان مالم یعلم
  توفیق داشتم در تاریخ ۹۷/۹/۳ به اتفاق تعدادی از مدیران استان از مجموعه بسیار ارزشمند فرهنگی تفریحی کاریزلند بازدید کنم جا داره تشکر و قدردانی کنم از تلاشگرانی که باعث بوجود آوردن چنین مجموعه دیدنی و با شکوهی شده اند .

 • معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب


  مردمان سخت کوش کویر بخصوص یزدیها از دیرباز با فرهنگ غنی مدیریت و تامین آب بوسیله قنات و صرفه جویی و قناعت سازگار و همراه بوده اند. امیدواریم که اقدامات در این طرح عظیم هم همچنان در راستای مدیریت مصرف و استفاده بهینه از منابع آب با بازچرخانی و استفاده مجدد از پساب باشد و بتواند پساب را تبدیل به خروجی با کیفیت مناسب و استاندارد نموده و در جهت تغذیه و تقویت حجم آب خوان دشت چرخاب که یکی از منابع و مخازن استراتژیک تامین آب شرب شهر می باشد مورد استفاده قرار دهند. مشارکت در سرمایه گذاری طرح های مدیریت مصرف بهینه آب کاری قابل تحسین است لذا جای تقدیر از دست اندرکاران این کار دارد .

  ۹۷/۰۷/۲۶

 • مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان


  امروز۲۲ آذر ماه ۱۳۹۶ توفیق داشتیم که از پروژه سبز کوثر بهمراه عزیزان همراه بازدید داشته باشیم . با عنایت به مسئله استفاده مجدد از پساب و یا بازچرخانی آن منبع آبی در اکثر شهرهای یک کشور خیلی تمایل داشته ام که این تجربه علمی ، برنامه ریزی شده و هوشمند را از نزدیک ببینم نکته بسیار مهم برای بنده برنامه ریزی هوشمندانه جهت استفاده مجدد از پساب حاصل از تصفیه خانه شهر یزد با رویکرد متفاوتی نسبت به سایر شهرهای کشور بود شهر کویری یزد با محدودیت منابع آبی استفاده مجدد از پساب در آن کار بسیار هوشمندانه ای بوده است اقتصادی بودن پروژه و درآمدزایی آن از دیگر ویژگیهای این پروژه بوده که با تغیراتی امکان پیاده سازی آن در سایر نقاط کشور نیز میسر می باشد در کاریزلند به تمامی ظرفیتها و پتانسیلها جهت ایجاد جذابیت حداکثری توجه شده است .

 • مشاور معاونت آب و آبفا وزارت نیرو


  از استان یزد با تمدن چندین هزار ساله که بیان نمونه واقعی طبیق با کم آبی است انتظار می رورد بهترین استفاده را از منابع آب با توجه به پایداری بنماید . لذا طرح ارائه شده (مجتمع کاریزلند) ، می تواند علاوه بر تولید ارزش افزوده ، پایداری آب شرب استان را نیز به همراه داشته باشد .۱۳۹۶/۰۸/۰۷

 • رئیس شورای شهر بندر عباس


  امروز ۹۶/۹/۲۲ در معیت همکاران شورا و مدیر برنامه و بودجه استان ، مدیر عامل آب و فاضلاب استان از مجتمع کاریزلند موسسه کوثر در استان یزد بازدید به عمل آمد در این بازدید از نظم دوستان از ساختار پروژه عظیم لذت بردیم و بسیار خوب زیرساختهای آن انجام شده بود که نشان از مدیریت خوب این تیم کاری می باشد و آرزوی موفقیت برای همه این دوستان دارم .

 • عضو شورای شهر اسلامی بندرعباس


  به یاری خداوند منان در روز چهارشنبه ۲۲/۹/۹۶ از مجتمع باغ ویلا موسسه کوثر به اتفاق جناب آقای دیانورد ریاست سازمان برنامه و بودجه و مهندس قصمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان و جناب آقای باوقار ریاست محترم شورای شهر و آقای بلارک عضو محترم شورای بازدید بعمل آمد از قسمت های مختلف باغ دیدن گردید. لذا مجموعه بسیار زیبا با طراحی و برنامه ریزی علمی طراحی و مساحت گردید که برای اینجانب بسیار جالب بود از جمله سیستم ابرسانی و فضای سبز بصورت دیجیتال و بوسیله تابلو فرمان اعلام گردید. در پایان ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای عوامل و دست اندرکاران این مجموعه واقعاً مجموعه منصوب به خرد بوده که مشابه در ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته است .

 • عضو شورای شهر اسلامی بندرعباس و رئیس کمیسیون شهرسازی


  تشکر و قدردانی دارم از مسئولین و مدیران موسسه کوثر که در ایده و راه اندازی باغ ویلای باغ شهر زحمت زیادی کشیده شده و شهری ایده آل طراحی و در حال اجرا از جناب آقای مهندس نبوی زاده جهادگر نمونه کشور و جناب مهندس مساح نیز تشکر دارم که در این پروژه به یادماندنی و با روحیه جهادی و اصولی با نظریه فنی و اصول شهرسازی هوشمند از ایده به اجرا در آورده اند . انشالله بتوان از این پتانسیل در کشور خصوصاً شهر بندر عباس نیز استفاده نمائیم .
  پیشنهاد : در خصوص فضای سبز ایجاد شده در حاشیه خیابانها در هنگام بارندگی بنظر می رسید پس از سرریز شدن راه خروجی آب به منحولها ، منحول مشاهده نشد یا بنده متوجه نشدم پیشنهاد طراحی هست .

 • رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان


  پیرو هماهنگی انجام شده با جناب آقای مهندس نبوی زاده و جناب آقای دکتر نصیری زاده رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد فرصتی دست داد در معیت جناب آقای مدیر عامل آبفا و اعضاء و ریاست شورای شهر بندر عباس جناب آقای باوقار ، بلورک داشته اند از شهرک فرهنگی، تفریحی کوثر یزد بازدید کنیم و از نزدیک با تلاشهای هوشمندانه پدید آورندگان این مجتمع و نیز تجارب بدست آمده آشنا شویم باید اعتراف کنم اقدام بی تظیر ، سبز و خلاقانه ای برای مدیریت ظرفیت ها و تهدیدها و تبدیل آن به فرصت و مزیت ها محسوب می گردد و می تواند الگوی مناسبی برای سایر مناطق باشد . ایده پردازی و چینش همه عناصر بعنوان قطعات یک پازل و ترسیم تصویر نشاط آور و مبتنی بر اقتصاد محیط زیست و دهکده ای مفرح و نیز عملیاتی کردن این ایده ها و اجرای با کیفیت و زیبای تاسیسات عمومی همه نشانه توانایی و هوشمندی کلیه دست اندرکاران و برگ زرین دیگیری بر افتخارات تاریخ سراسر هوشمندی و آفرینش یزدیان این مردمان سخت کوش و تاب آور تلقی می گردد باشد که این اقدام سرآغاز بروز سایر نوآوری و آفرینش آثار زیبا تر باشد .