استانداری
اب منطقه ای یزد
آب و فاضلاب

 


مارکوپولو به مجتمع گردشگری کوثر یزد می آید

 


تاریخ ثبت:

 

توسعه سرمایه گذاری های خصوصی در مجتمع گردشگری کوثر یزد؛ "گروه هتلهای زنجیره ای مارکوپولو" در دیدار با مدیرعامل موسسه کوثر یزد بر تداوم طرح سرمایه گذاری خود در مجتمع تفریحی، فرهنگی و گردشگری کوثر یزد تاکید کرد.  

به گزارش روابط عمومی موسسه کوثر یزد، " غلامرضا پور فلاح" در این نشست با اشاره به شرایط مناسب و مطلوب ایجاد شده در مجتمع گردشگری کوثر یزد برای حضور سرمایه گذاران خصوصی، برای مشارکت فعالانه در راستای تامین زیرساختهای لازم برای سرمایه گذاران خصوصی در مجتمع کوثر اعلام آمادگی کرد.

مدیرعامل کوثر یزد با اشاره به سابقه روشن "گروه هتلهای زنجیره ای مارکوپولو" به عنوان یکی از معتبر ترین و بزرگترین سرمایه گذاران کشور  در عرصه های گردشگری و هتل داری ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک شاهد عقد قرار داد و آغاز فعالیت های این گروه در مجتمع گردشگری کوثر یزد باشیم.

"داوود فرزانه" مدیر عامل شرکت مارکوپولو نیز در این نشست با ابراز خرسندی از همکاری و مشارکت با موسسه کوثر یزد، مجتمع گردشگری کوثر را یکی از بهترین و مناسب ترین مکانها برای سرمایه گذاری در استان یزد ارزیابی و بر ادامه و گسترش همکاری های دو جانبه تاکید کرد. 

در ادامه این نشست در خصوص نحوه و ابعاد مشارکت و طرح سرمایه گذاری "گروه هتلهای زنجیره ای مارکوپولو" در مجتمع گردشگری کوثر یزد  بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازن اتخاذ گردید.


 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:403