استانداری
اب منطقه ای یزد
آب و فاضلاب

 
    ارائه پیشنهاد شبکه FTTx1394/04/25
اسناد درخواست ارائه پیشنهاد RFP

در تاریخ 24/4/94 اسناد درخواست ارائه پیشنهاد (RFP) طراحی High Level Design شبکه FTTx شهرک هوشمند تفریحی فرهنگی توریستی کوثر جهت مشاورین لیست کوتاه (که در مرحله ارزیابی کیفی شرکت و حدنصاب امتیاز لازم را کسب نموده اند) ارسال و مقرر گردید تا ساعت 13 روز پنجشنبه مورخ 8/5/94 تکمیل و به دبیرخانه مرکزی این موسسه تحویل نمایند.

تاریخ بازگشائی پیشنهادها شنبه 10/5/94 ساعت 11 تعیین گردیده، حضور نماینده شرکتهای دعوت شده در جلسه مذکور با داشتن معرفی نامه کتبی بلامانع است.

پیوست فایل RFP

 

    نتایج ارزیابی فنی و بازرگانی1394/04/23
نتایج ارزیابی فنی و بازرگانی شبکه غیر فعال نوری FTTX

در تاریخ 19/3/94 و 7/4/1394 طی دوجلسه کمیته فنی و بازرگانی در خصوص بررسی اسناد و تعیین امتیاز شرکت های مشاور تهیه گزارش شناخت ITC و شرح کلی خدمات و تدوین درخواست پیشنهاد RFP جهت طراحی زیر ساخت های ارتباطی ( بخش غیر فعال ) مورد نیاز فاز یک و دو اجرای طرح مجتمع هوشمند تفریحی فرهنگی و توریستی کوثر در محل موسسه کوثر یزد تشکیل گردید و پس از بررسی اسناد واصله نتایج حاصل از امتیازات کسب شده هفت فقره پاکت واصله به شرح لیست پیوست مورد تائید کلیه اعضا ء قرار گرفت .

ضمناً شرکت کی پاد طی نامه شماره 198/94/ص مورخ 18/3/1394 و شرکت طرح ارتباطات طی نامه شماره 2235/004 مورخ 16/3/94 عذر خواهی نموده اند . 

پیوست

 

    کاپیتان تیم ملی آمریکا با "تندیس آب" ایران را ترک کرد 1394/04/03
نخستین تندیس آب در ابتدای مسابقه والیبال دو تیم ایران و ایالات متحده به تیم میهمان اهدا شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا به نقل از روابط عمومی بانک سامان، تندیس آب به‌عنوان بخشی از کمپین "آب هست، ولی کم است"، توسط سعید معروف کاپیتان تیم ملی کشورمان به کاپیتان تیم آمریکا اهدا شد.

این تندیس که با ابتکار و سفارش بانک سامان و توسط یکی از طراحان بنام کشورمان و برای ارتقای آگاهی عمومی نسبت به مساله کمبود آب، طراحی شده است، در تمام مسابقات بین‌المللی تیم ملی والیبال، توسط کاپیتان تیم کشورمان به تیم‌های حریف اهدا می‌شود.

بر اساس اعلام بانک سامان، این بانک در راستای فعالیت‌های خود در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف ارایه راهکارهای ساده برای کاهش مصرف آب و آگاهی‌بخشی عمومی، کمپین "آب هست، ولی کم است" را از ماه محرم سال گذشته به مرحله اجرا درآورد. این کمپین می‌کوشد با برقراری ارتباط شفاف و سازنده با مخاطبان، شیوه‌های حفظ و مصرف آب را در جامعه بهبود دهد.

گفتنی است، تیم والیبال ایران در چارچوب رقابت‌های لیگ جهانی 2015 طی دوبازی در سالن 12هزار نفره آزادی تهران، میزبان تیم آمریکا بود که هر دو بازی با حساب 3 بر صفر به سود تیم کشورمان خاتمه یافت.